Kalendář akcí
poslední mesíc květen 2024 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31
poslední mesíc červen 2024 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30

Rozpis utkání v sezóně 2023/2024

PH+SČ liga mužů - skupina A - 2023/2024

datum čas domácí hosté hala/výsledky
10.9. 9:30 FKÚ Ovocné Báze Panthers Praha Dream Team 9:14
10.9. 14:00 FBC Draci Říčany TT B FKÚ Ovocné Báze 3:6
1.10. 12:00 FKÚ Ovocné Báze BLACK ANGELS C DASTA 5:2
1.10. 15:00 IBK Kubánský Klan FKÚ Ovocné Báze 9:11
15.10. 13:30 Florbal Team Sokol Nebušice FKÚ Ovocné Báze 3:8
15.10. 16:30 FKÚ Ovocné Báze FBK Fat Pipe Vosy Praha 10:6
4.11. 10:30 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM SO Praha 10 C 8:2
4.11. 16:30 Orka Čelákovice B FKÚ Ovocné Báze 4:8
9.12. 15:00 FbC Engineers FKÚ Ovocné Báze 3:9
9.12. 19:30 FKÚ Ovocné Báze VŠSK MFF Praha 7:9
6.1. 9:00 FBC Žraloci Příbram FKÚ Ovocné Báze 5:4sn
6.1. 13:30 FKÚ Ovocné Báze Blue Horses Stochov 4:10
28.1. 9:00 FBC Žraloci Příbram FKÚ Ovocné Báze 9:6
28.1. 13:30 FKÚ Ovocné Báze Orka Čelákovice B 6:5
10.2. 13:30 BLACK ANGELS C DASTA FKÚ Ovocné Báze 0:5k
10.2. 16:30 FKÚ Ovocné Báze FBC Draci Říčany TT B 10:5
24.2. 10:30 FKÚ Ovocné Báze Florbal Team Sokol Nebušice 4:3sn
24.2. 16:30 Blue Horses Stochov FKÚ Ovocné Báze 5:4
9.3. 11:30 FKÚ Ovocné Báze FbC Engineers 7:6sn
9.3. 13:30 FBK Fat Pipe Vosy Praha FKÚ Ovocné Báze 13:6
24.3. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM SO Praha 10 C 9:4
24.3. 15:00 VŠSK MFF Praha FKÚ Ovocné Báze 11:3
21.4. 8:00 IBK Kubánský Klan FKÚ Ovocné Báze SH Stochov
21.4. 14:00 FKÚ Ovocné Báze Panthers Praha Dream Team SH Stochov

Aktualizováno (Úterý, 02 Duben 2024 00:55)

 
Na spadnutí ...
Žádné události
Tabulka
1 Stochoff 22 17 2 3 53
2 Kukluxklaun 22 15 2 5 48
3 Vylízárds C 22 13 3 6 44
4 Matfyzáci 22 13 2 7 43
5 Báze 22 12 3 7 41
6 Partneři D 22 11 3 8 37
7 Vosy 24 10 4 10 35
8 Příbram 22 8 7 7 34
9 Říčany B 22 8 2 12 27
10 Nebušice 22 7 2 13 24
11 Blekendžls C 22 6 2 14 21
12 Orka B 22 3 2 17 13
13 Strojvedoucí 22 3 2 17 12
Banner